داشتن مشاور مناسب در اقتصاد جهان امروز، دارای بیشترین اهمیت می باشد

گروه پژوهش و فناوری آرمان به شما کمک می کند تا با توجه به میزان سرمایه گذاری شما، طرح های دانش بنیان پیشنهادی این گروه (موضوعات را در بخش فناوری و محصولات و همچنین پروژه ها ببینید ) و همچنین موضوعات صنعتی موردنظرتان را در صنایع مرتبط با نساجی، احداث نمایید.

این تیم مشاوره به مشتریان ما کمک می کند تا بهترین تصمیمات مربوط به سرمایه گذاری خود در زمینه های فوق الذکر را اتخاذ نمایند، تا بتوانند بیشترین میزان بهره وری را بدست آورند. تیم حرفه ای ما با داشتن تخصص فنی و تجربه در این صنعت، می تواند شما را در انتخاب بهترین راه حل برای نیازهای سرمایه گذاری تان راهنمایی نماید. گروه آرمان با کلیه مراکز فناوری دانشگاهی، دپارتمان ها و شرکت های زیرمجموعه آن می تواند مشاور شما در تمام مراحل برنامه ریزی تا بهره برداری طرح صنعتی منتخب شما باشد.

تیم تامین این گروه، این اطمینان را به مشتریان خود می دهد که خرید موارد موردنیاز در پروژه را با بهترین قیمت و کیفیت از تأمین کنندگان مناسب انجام دهد.

تخصص و تجربه ی ما در موضوعات فناورانه پیشنهادی و همچنین پروژه های مرتبط با صنایع نساجی، این تضمین را به مشتریان خود می دهد که خروجی با کیفیت مناسب با سرمایه گذاری ایشان دریافت کنند.

به طور کلی انواع این خدمات به شرح زیر می باشد:

  • پشتیبانی از راه دور: مشتریان محترم میتوانند بصورت تلفنی از راهنمائیهای کارشناسان فنی این شرکت در واحد خدمات پس از فروش، در جهت حل مشکلات کاربری و یا فرآیندی و رفع ایرادات سطحی تکنولوژی های ارائه شده استفاده نمایند.
  • پشتیبانی حضوری: در مواردی که مشکلات کاربران به صورت تلفنی قابل حل نباشد، کارشناسان فنی این واحد ظرف مدت کوتاه به محل مشتری اعزام گردیده و ایرادات سیستم را در محل وی رفع خواهند نمود.
  • تعمیر یا تعویض قطعات: کلیه قطعات تجهیزات که طبق قرارداد شامل گارانتی و یا وارانتی بوده اند، توسط این واحد تعمیر و یا تعویض گردیده و پس از سرویس و تست نهایی و حصول اطمینان از برطرف شدن ایراد، تحویل مشتری می گردد.
  • بازبینی دوره ای: کارشناسان این واحد متعهد هستند تا با سرکشی های منظم دوره ای جهت انجام سرویس های تعمیر و نگهداری سیستمهای مورد استفاده وی، نسبت به تشخیص، اعلام و برطرف نمودن ایرادات احتمالی سیستمها در جهت ایجاد امکان بهره برداری بهینه از آنها اقدام نمایند.
  • سایر خدمات پشتیبانی : آموزش کاربران، بررسی و اعلام مشکلات سیستمهای جانبی، مشاوره برای انتخاب مواد مصرفی مناسب و… از دیگر خدمات این واحد است که با هماهنگی واحد فروش در اختیار مشتریان قرار میگیرد.

برخی از سایر خدمات شامل:

  • مانیتورینگ حرفه ای و هدایت در مسیر رشد برای پروژه های سرمایه گذاری در طرح های پیشنهادی
  • دسترسی به شبکه مشاوران و افراد متخصص در حوزه های خاص فنی، حقوقی، منابع انسانی، … در پروژه های مشترک سرمایه گذاری
  • بهره گیری از سرمایه اجتماعی گروه پژوهش و فناوری آرمان جهت تسهیل گری در حوزه های خاص کسب و کاری مرتبط با موضوع پروژه
  • طراحی سازمان و واحد تولیدی از پایه تا مرحله بهره برداری، زمان سنجی ، برنامه ریزی تولید و کنترل موجودی، بالانس خط تولید، برآورد تعداد نیروی انسانی بهینه، برنامه ریزی جهت افزایش راندمان و بهره وری خطوط تولیدی در پروژه های سرمایه گذاری صنعتی